Як зібрати велосипед із коробки

Багато людей відмовляються від замовлення велосипеда в інтернет-магазині на користь його покупки на ринку та інших торгових точках. Причиною цього є побоювання, що їх умінь не вистачить, щоб правильно зібрати та відрегулювати велосипед. В результаті покупці прогадують як і переплачують зайві гроші.
Як зібрати дитячий або дорослий велосипед з коробки, поради від експертів
Побоювання безпідставні, зібрати велосипед під силу навіть людині, яка ніколи не займалася нічим подібним. Весь процес збирання займає близько 45 хвилин. Велосипед у коробці вже зібраний на 80% і до вас не приїде набір окремих деталей. З велосипеда знято сидіння, кермо, переднє колесо та педалі, щоб його можна було компактно упакувати для пересилання. Решта поставляється вже у зібраному вигляді, тому жодних складнощів не виникне навіть у новачків.
Все зрозуміло на інтуїтивному рівні, прикрутити якусь запчастину "не туди" або зробити це неправильно - просто не вийде. Інструкція однаково підходить як для збирання дитячого велосипеда з коробки, так і моделей для дорослих.
Інструкція, як зібрати велосипед дитячий, дорослий
Для роботи знадобиться набіршестигранних ключів, хрестова викрутка, гайковий ключінасос.Далі треба діяти поетапно:
- В першу чергу витягаємо всі деталі з коробки та прибираємо з них упаковку. Дрібні деталі та документи на велосипед будуть упаковані в окремий пакет чи коробочку. Для видалення пластикових пакувальних хомутів радимо скористатися кусачками.
- Складання починають з передньої частини байка. Спочатку потрібно відкрутити кришку на виносі керма. Далі встановлюємо кермо. Він повинен розташовуватися по центру. Закріплюємо його положення за допомогою болтів. Їх закручують по черзі хрест-навхрест.
- Переконайтеся, що винос керма вирівняний по центру та зафіксований, а болти туго затягнуті.
- Наступний етап складання – встановлення переднього колеса. Беремо спеціальний затискач (ексцентрик), який був запакований у маленькій коробочці. Вставляємо його у втулку колеса так, щоб по обидва його боки розташовувалося по одній пружині. За допомогою лапки затягуємо затискач.
- Встановлюємо сідло та фіксуємо його положення за допомогою затиску. А необхідна висота підбирається під час катання.
- Тепер встановлюємо педалі. Зверніть увагу на маркування: R (right – права) та L (left – ліва). Права педаль має стандартне різьблення, а ліву закручують у зворотному напрямку (проти годинникової стрілки).
- Залишилося накачати колеса - і можна вирушати на першу велопрогулянку на твоєму новому байку.
Обслуговування нового велосипеда
Велосипед приїжджає із заводськими налаштуваннями механізмів, але може знадобитися їхнє підстроювання.
- Ланцюг.
Заводського мастила вистачає приблизно на 100 кілометрів пробігу. Після цього ланцюг потребуватиме обслуговування: чищення тамастилі. - Перемикання передач.
Перемикачі налаштовуються виробником і здебільшого додаткового регулювання не вимагають. - Колеса.
НасосДля накачування камери варто купити одразу, тому що він знадобиться і за подальшої експлуатації велосипеда. Щоб накачати потрібний тиск, зверніть увагу на боковину покришки, де вказується мінімально і максимально допустимий тиск.
Зібрати велосипед вдома – не лише нескладне, а й цікаве заняття. Катайтесь в задоволення :)