Каталог товарів
Головна
Гірські велосипеди
Гірські велосипеди
За популярністю
Від дешевих до дорогих
Від дорогих до дешевих
За популярністю
Знайдено 7373 товарів
1
2
...
308
Придбати товари можна у наступних містах:
Київ
Харків
Одеса
Більше міст

ВЕЛОСИПЕД ГІРНИЧИЙ І ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ

Гірський велосипед (mountain bike) – це веломашина, призначена для їзди поза дорогами. Такий великий дозволяють їздити і асфальтовими дорогами, але в цьому випадку такі моделі поступаються іншим, більш профельним велосипедам, створеним виключно для асфальтованого покриття. Купити велосипед мтб стоїть шанувальникам велосипедного туризму, різних видів екстремального катання і просто любителям унівесального транспорту. Існують моделі для професійних спортсменів і велосипедистів-початківців.

Відмітні особливості:

  • міцна трапецієподібна рама;
  • м'яка амортизаційна вилка;
  • товсті покришки з грубим протектором;
  • міцні обода;
  • велика кількість швидкостей.

Для низки спортивних дисциплін наявність задньої підвіски є обов'язковою. Збільшений просвіт між кареткою та дорогою дозволяє долати різні перешкоди на складних ділянках траси. Маунтінбайк призначений для їзди бездоріжжям і подолання гірських схилів. При пересуванні асфальтом деякі його переваги перетворюються на мінуси. Модний екстремальний велосипедний спорт з кожним роком набирає ще більшої популярності. Зростає і кількість шанувальників активного відпочинку. Багато велосипедистівволіють не тільки кататися асфальтовими доріжками, а й виїжджати за місто, їздити лісами і гірськими схилами. Цим пояснюється зростання популярності на МТБ велосипед, призначених для різних спортивних дисциплін та поїздок місцевістю зі складним рельєфом. Купити велосипед гірський недорого пропонується нашим інтернет-магазином. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей від виробників зі світовим ім'ям.

MTB велосипед

MTB велосипед

ГІРСЬКИЙ МТБ ВЕЛОСИПЕД - НОВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ

Хороший гірський велосипед не коштує дешево. Це його високою технологічністю і рівнем устаткування. Рама брендових байків виробляється з використанням складних сучасних матеріалів, що дозволяють підвищити міцність конструкції та зменшити її вагу. Рівень обладнання визначає його технічні можливості, ресурс роботи, надійність та вагу. На такі веломашини надаються гарантії якості, аж до життя.

Найбільш поширені гірські велосипеди двох видів:

  • МТБ Хардтейл - така модель має тільки передню вилку певного типу. Такий велосипед має більшу універсальність, підходить для бездоріжжя, їзди асфальтовим дорожнім покриттям, багатьох спортивних дисциплін.

  • MTB Двопідвіс оснащується двома амортизаторами. Він дає змогу долати перешкоди будь-якої складності, компенсує нерівності дороги.

Двухподвесный велосипед мтб

Для тих, хто любить екстрим, виробники створили спеціальні моделі, призначені для певного виду катання. Легкі гірські веломашини підходять для крос-кантрі. Шанувальникам фрірайду та даунхіллу пропонуються масивні моделі з двома підвісами та рамою підвищеної міцності.

ЯК НЕ ЗАПУТАТИСЯ І КУПИТИ ВЕЛОСИПЕД МТБ

Багато моделей універсальні, підходять для кількох дисциплін. Любителі можуть орієнтуватися на стиль катання та власні переваги. Професійний спорт висуває байку підвищені вимоги. На перший план виходить надійність, високий клас обладнання та спеціалізація. І тут дорогі великі – єдиний варіант. Економія обернеться втратою як перемоги, а й здоров'я.

Для багатьох велосипедистів при виборі визначальним моментом є питання: скільки коштує велосипед мтб? Гірські моделі припускають екстремальні навантаження, тому заощаджувати не варто. При складанні бюджету необхідно врахувати витрати на аксесуари. Вибрати та купити мтб велосипед пропонує наш сайт. Продаж здійснюється на найвигідніших умовах. У нашому асортименті тільки брендові та якісні моделі, а доставка велосипеда для наших клієнтів – безкоштовна.

Відвідайте наш магазин велосипедів, щоб вибрати велосипед мтб вашої мрії! Він допоможе подолати трасу будь-якої складності та подарує незабутні емоції.

Читати повністю