Бонуси
Каталог товарів

про нас

про нас

/upload/iblock/f25/mebhhk6539rq642jzp06kx2utealxt6r/o-nas.png

Ми молодий інтернет-магазин, який за 5 років своєї роботи, зуміли стати одними з найкращих магазинів в інтернеті з продажу велосипедів та самокатів, відкрили фізичний магазинХаркові?, на нашому сайті ви можете знайти десятки тисяч товарів у наявності, наш магазин постійно поповнюється новими колекціями велосипедів та самокатів. У нашому інтернет-магазині ви можете знайти все, що необхідно початківцю і досвідченому велосипедисту.

Щоб ти не розгубився у всьому розмаїтті велосипедів та велотоварів, ми знайшли справді знаючих фахівців, які допоможуть у цьому розібратися. Наша команда - це не просто катаються на велосипеді (що само собою зрозуміло). А велоспортсмени різних дисциплін катання, професіонали у цій темі. Їздимо на виставки, знаємо всі новинки, стежимо за велозмаганнями. Ми закохані у велосипеди. Що тут скажеш?

Перед тим, як відкритися, ми представили, яким має бути ідеальний магазин. І вирішили, що це місце, де ставлять високу планку рівню сервісу. Для нас це:

  • відкритість до клієнтів;
  • допомога у розумінні велосипедних нюансів, навіть якщо ти зателефонуєш за хвилину до закінчення робочого дня. двадцять другий раз на день ?;
  • турбота про замовлення (простежимо, як їх збирають на складі, поквапимо відправлення, якщо потрібно встигнути до Дня народження);
  • проконсультуємо, як правильно налаштувати перемикач швидкостей або замінимо колір шолома, якщо він не личить.
  • чисте сумління за якість товарів.
  • працюємо лише з надійними виробниками.
  • постачаємо товари від них безпосередньо чи від їхніх офіційних представників в Україні. (Самих виробників ми відбираємо особисто).
У нашому магазині ти не знайдеш поганих велосипедів – ми принципово не працюємо з маловідомими та несумлінними брендами, ретельно формуючи асортименти з моделей від надійних та перевірених торгових марок. дуже швидка доставка. Налагодили логістику таким чином, щоб замовлення приїхало до тебе чи не наступного дня. Намагаємося зробити доставку найзручнішою – товар можуть привезти тобі під двері будинку або під двері офісу – можеш одразу поїхати з роботи додому на своєму новому велосипеді.

Як продавець, ми особисто займаємося кожним випадком, ведучи переговори з виробником і завжди перебуваючи на стороні клієнта.

Ми можемо багато та цікаво розповідати про велосипеди, комплектуючі та про все, що з ними пов'язано. Тому дзвони нам, завжди будемо раді!


Останні новини