Бонуси
Каталог товарів

Lisoped - інтернет магазин велосипедів

0 Знижки на новорічні подарунки

Категорії

"Видимий захист"
Акцію завершено
"Видимий захист"
29 березня 2023

ЗАХИСТ І БЕЗПЕКА це ключові фактори в велосипедних покатушках, саме тому ми запускаємо акцію з 1 по 30 квітня 2023 р. при покупці будь-якогоU-подібного замкубренду ONGUARD ви отримаєте у подарунок класну, надійнумигалкувід бренду Infini. Вигідна пропозиція для тих кому потрібна гарний захист і яскрава, надійна мигалка.

МИ ХОТІЛИ СТВОРТИ ІДЕАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ВЕЛОСИПЕДІВ

Зіткнувшись, щодня з тим, що сьогодні існує в магазині велотоварів (обслуговування, товарна пропозиція тощо), ми бачили, що можна зробити процес купівлі та подальшого сервісу набагато краще, простіше, корисніше для покупця. Ми розуміли це, тому що самі є клієнтами, а також могли подивитися на організацію роботи веломагазину та всіх процесів обслуговування зсередини як продавці одного з існуючих інтернет-магазинів. Ми вважаємо, що створити гарний велосипедний магазин без любові до продукту дуже складно. Необхідно цілком і повністю горіти своєю мрією та задумом. У цьому нам допомагає любов до велосипедів та велоспорту, адже ми самі катаємось та живемо цією темою. Це щеплено ще з дитинства нашими батьками, які навіть зараз у літньому віці дадуть фору молодим.

ІСТОРІЯ, ЯК ПРОДАЖ ВЕЛОСИПЕДІВ СТАЛА ЧАСТЮ МОГО ЖИТТЯ

У далекому 2010 році, надивившись відео на ютубі тоді ще маловідомого екстремального велоспорту в Україні, я зрозумів, що хочу кататися так само. З існуючих веломагазинів мені ніхто не міг допомогти з вибором початкового велосипеда для екстремальних дисциплін, у результаті довелося самому дослідити інтернет та вивчати цю тему протягом півроку. Сам визначив потрібні критерії вибору та купив відповідну модель в одному з веломагазинів. Покупки вистачило рівно на тиждень – на рамі з'явилася перша тріщина, благо була гарантія на раму та (з невеликим боєм) у магазині мені повернули гроші. Зробивши висновки, у тому магазині я купив іншу модель, яка вже краще підходила до стилю мого катання. Фортуна була не на моїй стороні, і за півроку в тому ж місці на рамі з'явилася тріщина. Цього разу магазин у гарантії мені відмовив, незважаючи на те, що виробник позиціонував цю модель ще для більш агресивної їзди, ніж була у мене. Вже застосовуючи танки та спецназ, магазин вдалося переконати, що вони не мають рації, їм для цього вистачило одного неробочого дня завдяки службі захисту прав споживачів.

Мені поміняли раму на нову, на яку довелося чекати досить довго з іншої країни. Більше із цим магазином я не зв'язувався. Через рік, я потрапив на роботу продавцем в один великий веломаркет, я дізнався, що подібні проблеми з гарантією були далеко не в мене одного, і причиною тому другосортні рами, які закуповував перший магазин для України. На момент купівлі третього велосипеда я вже повністю володів необхідною інформацією для вибору потрібної моделі. Скориставшись перевагами кредиту, я придбав велосипед, що повністю перекриває мої потреби, рівня цієї моделі вистачало, щоб виступати на змаганнях і вигравати. До чого я це все розповідаю: зрозуміти якої комплектації необхідний велосипед під мої потреби мені вдалося через 3 роки і потрапивши у професійне середовище. А скільки таких, як я, новачків, які хочуть отримати якісну консультацію та допомогу у виборі, а потім нормальний сервіс та бути впевненими у гарантійних зобов'язаннях. Знайти один магазин, в якому можна купити все для велосипедів.

Вся ця історія підвела мене до того, що навіть потрапивши на роботу не в найгірший інтернет магазин велотсипедів, я бачив, що можна зробити сервіс ще кращим, що можна рости в різних напрямках. Стати тим самим помічником, який зможе підібрати велосипед, що відповідає саме твоїм потребам. Підказати як правильно вибрати аксесуари для потрібної моделі та зробити правильний апгрейд своєму залізному другу, поставивши тільки сумісні запчастини. А зробити це можна лише створивши свій ідеальний магазин веліків. Так з'явився інтернет-веломагазин LISOPED.