095 620 66 11
Передзвонити?
095 620 66 11
Передзвонити?
Каталог товарів
Бонуси
Порівняння товарів
У обране
Каталог товарів
Порівняння товарів
У обране
Магазини
Mайстерня
Блог
Покупцям
Зв'язатися з нами

Дитячі ролики

Фільтри
1
2
...
12
Придбати товари можна у наступних містах:

Простий спосіб урізноманітнити весняно-літнє дозвілля дитини - подарувати їй дитячі ролики. Катання принесе море позитивних емоцій і вивільнить енергію, якої у дітей хоч відбавляй. Але якщо помилитися з моделлю, дитині може не сподобатися кататися через дискомфорт і нове хобі буде забуто. Тому ми розповімо про види роликів і дамо поради щодо вибору, щоб ви змогли купити гідну модель.

Види дитячих роликів

Найпопулярніші - класичні ролики. У них проста, але при цьому надійна конструкція: до черевика прикріплена алюмінієва рама, на яку встановлюються колеса. Чотириколісні моделі більш стійкі, тому краще підійдуть початківцям. Якщо дитина вже вміє кататися, можна розглянути ролики з трьома колесами: вони більш маневрові та швидкісні.

Ціна роликових ковзанів впливає на якість рами та запчастин. Є як недорогі прогулянкові моделі, так і просунуті варіанти з поліпшеним накатом і підшипниками. 

Другий вид дитячих роликів - квади. У таких моделях чотири колеса, розташовані у два ряди. Квади стійкіші за класичні ролики, завдяки цьому легше тримати рівновагу. Також вони не такі швидкісні. Для дітей підійдуть фітнес-квади: вони досить м'які та зручні для катання містом і парками. Квади також використовуються у фігурному катанні.

Як вибрати ролики

При виборі роликових ковзанів треба враховувати такі параметри:

  • Черевик (boot). Його конструкція має бути міцною та жорсткою. Усередині він має бути досить м'яким і комфортним, а також щільно фіксувати ногу.
  • Колеса. Найнадійнішими вважаються колеса, виготовлені з поліуретану. Оптимальна для дітей жорсткість: 78А - 83А.
  • Точність підшипників. Тут градація за АВЕС, від 1 до 9. Чим більший клас точності, тим більші швидкісні можливості. Однак це правило працює тільки для перевірених і відомих брендів. 

Як підібрати розмір

Виміряйте довжину стопи дитини та зіставте з розмірною сіткою виробника. Це легко зробити за допомогою аркуша паперу: нога дитини стає на папір, потім позначаються крайні точки п'яти та великого пальця. Обирайте ролики з довжиною устілки на 3-7 мм більшою за довжину стопи, оскільки у взутті нога збільшується.

Замовити ролики легко і зручно в інтернет-магазині Lisoped. Можна зробити замовлення через сайт і телефоном. Ставте будь-які питання щодо моделей, розповімо і допоможемо визначитися з вибором.