067 620 66 11
Передзвонити?
067 620 66 11
Передзвонити?
Каталог товарів
Бонуси
Порівняння товарів
У обране
Каталог товарів
Порівняння товарів
У обране
Магазин
Mайстерня
Блог
Покупцям
Зв'язатися з нами

Шатуни для BMX

Фільтри
Фотографія Шатуни для BMX, сталь
Шатуни для BMX, сталь
260 грн
+ 2 бонусів
Фотографія Шатуни KINK BMX Brace 165 мм Чорний
Шатуни KINK BMX Brace 165 мм Чорний
6 100 грн
+ 146 бонусів
8
8
6
Фотографія Шатуни для BMX, сталь
Шатуни для BMX, сталь
179 грн
+ 1 бонусів
Фотографія Шатуни KINK BMX Brace 175 мм Чорний
Шатуни KINK BMX Brace 175 мм Чорний
5 631 грн
+ 135 бонусів
8
8
6
Фотографія Шатуни WeThePeople LEGACY 165mm чорні
Шатуни WeThePeople LEGACY 165mm чорні
6 571 грн
+ 157 бонусів
8
8
6

ШАТУНИ НА БМХ. ВИБИРАЄМО ЯКІСНІ “ПАЛИЧКИ”

Шатуни – найголовніша частина трансмісії вашого велосипеда. Вона передає зусилля з ніг на привід, а також приймає велику частку навантаження під час приземлення зі стрибка. Перед тим, як купити шатуни на БМХ, вам потрібно точно розуміти, якого рівня деталь вам потрібна. Для початківців підійдуть недорогі моделі, а досвідченішим райдерам потрібно дивитися на середній та топовий сегмент. На перший погляд шатуни bmx відрізняються тільки за ціною, проте вони мають низку відмінностей, про які ми розповімо в цій статті.

Шатуны на БМХ

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ BMX СИСТЕМ.

Їх всього налічується 5 і це:

  • Конструкція;
  • Число шліців;
  • Довжина валу та шатуна;
  • Матеріал виготовлення;
  • Спосіб кріплення зірки.

Кожен з них підбирається, виходячи із зростання, переваг та рівня катання райдера. Тому важливо підібрати шатуни на БМХ, щоб катання приносило більше задоволення.

КОНСТРУКЦІЯ ШАТУНІВ

Під конструкцією шатунів розуміють те, з яких частин вони складаються. Конструкційно шатуни виділяються на 4 види.

  • Односкладові. Найстаріший та нетехнологічний варіант. Зараз такі можна зустріти лише на найбюджетніших велосипедах чи дитячих байках. Пристрій дуже простий, всі частини шатунів між собою приварені, через що така конструкція дуже важить, при цьому не відрізняється надійністю.
  • Двоскладові. Відносно новий стандарт, який конструктивно схожий із МТБ системами. Один шатун приварений до осі, а другий встановлюється та стягується болтами. Плюси: дуже велика жорсткість, низька вага та висока міцність. Мінус – досить дорогі. Якщо зламається одна з частин – доведеться міняти всю систему.
  • Двох із половиною складові. За конструкцією практично те саме, що й двоскладові, проте вал у них можна зняти. Звідси й гідність: якщо ламається вісь, її можна без проблем замінити і використовувати шатуни далі.
  • Трискладові. На сьогодні найпоширеніший варіант шатунів. Тут кожна частина (вал, лівий та правий шатуни) – це окремі деталі. Обидва шатуни встановлюються на шліци і затягуються болтами, що закручуються у вал.

ЧИСЛО ШЛИЦІВ

Шлиці - це засічки на осі, посадкові місця для шатунів. У шатунах БМХ бувають рішення на 8, 16 або 48 шліців. Що рівень компонента - тим шлицов більше.

ДОВЖИНА ШАТУНІВ І ВАЛА

Довжина шатуна БМХ - це саме той параметр, який найкраще слід підбирати по зростанню. У БМХ системах широкого поширення набули шатуни 170 і 175 мм. Однак також зустрічаються 165 і 180 мм. Довга палиця дозволяє швидше набрати швидкість, проте з ними важче підтримувати постійну частоту. Так що райдерам з довгими ногами краще взяти шатуни на БМХ довше і навпаки.

МАТЕРІАЛ ВИГОТОВЛЕННЯ

У шатунах на БМХ їх лише три, проте прижилося два:

  • Hi-Ten сталь. Поширена у системах початкового рівня. Досить важка, проте міцності достатньо для початківців і навіть більш сучасних райдерів.
  • Cr-mo (хром-молібден). Такий сплав застосовується у рішеннях дорожче, починаю із середнього та закінчуючи топ сегментом. Топові моделі проходять термообробку, за рахунок чого стають ще міцнішими. Плюси: міцніше та легше, ніж Hi-Ten. Мінуси: найвища вартість.
  • Алюміній - досить рідкісний для БМХ матеріал, в силу своєї недостатньої міцності для екстриму. Але алюмінієві BMX шатуни прижилися у рейсингу, де віддають пріоритет низькій вазі.

СПОСІБ КРІПЛЕННЯ ЗІРКИ

Болтове кріплення. Тут зірка кріпиться болтом у тіло шатуна. Найпоширеніша схема кріплення на моделях початкового та середнього рівня. Стандартний розмір зірки – 25Т.

Шлицеве ​​кріплення - більш сучасне кріплення, при якому зірка встановлюється на вал, на ті ж шліци, що і шатуни. Позитивні якості: низька вага і велика жорсткість. Ну а недоліки цієї моделі - це переваги шатунів з болтовим кріпленням: ціна, вимоги щодо сумісності до зірок.

ДЕ КУПИТИ ШАТУНИ НА БМХ?

У магазині Lisoped ви зможете купити шатуни на БМХ різного рівня. Ми допоможемо зробити правильний вибір. Для оформлення замовлення Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або оформити замовлення на сайті.

Доставка виробляється в будь-яке з міст України: Нікополь, Біла Церква, Нікополь, Харків, Бердянськ, Луцьк, Краматорськ, Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Хмельницький, Чернівці, Миколаїв, Павлоград, Полтава, Житомир, Івано-Франківськ, Кам'янське, Херсон , Ужгород, Черкаси, Слов'янськ, Суми, Вінниця, Тернопіль, Львів, Мелітополь, Черкаси, Кривий Ріг, Хмельницький, Бровари Сєвєродонецьк, Маріуполь, Слов'янськ, Кропивницький, Житомир, Рівне, Ужгород, Кременчук, Запоріжжя.