Багажник для велосипеда

БАГАЖНИК ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА. ЗАСТОСУВАННЯ, ТИПИ
Велосипедний багажник найчастіше використовуються для транспортування вантажів. Купити багажник на велосипед необхідно як шанувальникам велосипедного туризму, так і тим, хто використовує байк для поїздок по місту. Він виготовляється зі сталі, алюмінію. Багажники класифікуються за типом кріплення та кріплення. Незалежно від сфери використання варто вибирати надійні конструкції, виготовлені з якісних матеріалів.
Вимоги до велобагажника:
- Вантажопідйомність. Багажник для велосипеда повинен витримувати не менше 25 кілограмів статичного навантаження або 50 кг динамічного навантаження.
- Ремонтопридатність. Бажано, щоб конструкція передбачала можливість заміни кріплень.
- Розміри. Габарити вибираються відповідно до розмірів рюкзака. Вони мають дозволяти зручно розмістити і надійно зафіксувати вантаж, щоб виключити його падіння під час шляху.
Найчастіше велобагажник встановлюється на туристичний байк. На ньому зазвичай долають значні відстані, тож доводиться брати із собою в дорогу чимало речей.
ТИПИ КОНСТРУКЦІЙ БАГАЖНИКІВ
Більшість моделей виготовляють із міцного металу (сталі, титану та алюмінію). Кожен матеріал має свої плюси та мінуси:
- Сталь має високу міцність. Такі моделі мають доступну вартість. Негативні якості - велика вага, під час їзди з'являється різкий звук, що скрегоче.
- Алюмінієві - легкі, але менш міцні, ніж сталеві.
- Титан стійкий до корозії, міцний. Єдиний недолік – висока вартість.
Передній велобагажник на колесо використовується як доповнення до основного. Він знижує маневреність та погіршує огляд під колесом, тому використовується тільки для їзди рівною дорогою. На ринку представлені спеціальні моделі-коляски, призначені для перевезення дітей. На двопідвіс, велобагажник монтується вкрай рідко, і лише за допомогою спеціального виду кріплення.
З точки зору конструкції велобагажники діляться на 3 види:
- Одностійкові, не мають достатньої міцності. Великий ризик попадання рюкзака в спиці, тому для тривалих велосипедних подорожей вони не підходять.
- Двостоїчні. Друга стійка не дозволяє рюкзаку потрапити до колеса.
- Надійний варіант з трьома стійками дозволяє рівномірно розподілити навантаження. Це знижує ймовірність поломки.
На ринку пропонуються багажники для велосипедів, що є суцільною зварною конструкцією і розбірними моделями з окремих деталей.
ТИПИ КОНСТРУКЦІЙ
Найчастіше велобагажник кріпиться на пір'я заднього трикутника. Цей спосіб відрізняється високою надійністю. Є 2 точки установки – місце кріплення колеса та підсідельний штир. Буває моделі, сумісні з ободними і дисковими гальмами.
Консольні моделі кріпляться до підсідельного штиря. Вони не розраховані на об'ємні та важкі вантажі, низька стійкість, тому доцільність використання консольних багажників у тривалих велопоходах під питанням. Це оптимальний варіант для короткострокової поїздки на дачу чи одноденний похід. Перевага такого кріплення – використання на двопідвісних велосипедах.
Існують моделі із кріпленням на передню вилку. Такі варіанти мають невелику вантажопідйомність. Його використовують туристи, коли потрібна максимальна місткість на одному байку.
Підібрати та купити сумісний багажник на велосипед допоможуть фахівці нашого інтернет магазину "Лісопед". Ми підберемо найкращий варіант із можливих, яка впорається з усіма випробуваннями, які будуть на неї покладені. Доставка покупки буде здійснена транспортною компанією в будь-яке з міст: Львів, Нікополь, Бровари, Біла Церква, Київ, Маріуполь, Кривий Ріг, Сєвєродонецьк, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Запоріжжя, Кременчук, Харків, Хмельницький, Суми, Кропивницький, Чернігів, Івано -Франковск, Полтава, Чернівці, Луцьк, Черкаси, Миколаїв, Одеса, Дніпро, Кам'янське, Краматорськ, Мелітополь, Бердянськ, Рівне, Житомир, Слов'янськ, Павлоград, Вінниця.