067 620 66 11
Передзвонити?
067 620 66 11
Передзвонити?
Каталог товарів
Особистий кабінет
Бонуси
Порівняння товарів
У обране
Каталог товарів
Особистий кабінет
Порівняння товарів
У обране
Магазин
Mайстерня
Блог
Покупцям
Зв'язатися з нами

оферта

оферта

/upload/iblock/e4f/8vb7zg331f121e6dudvphe9aik022xaf/offer.png

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 • 1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією ТМ «Lisoped», далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», та розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця "https://lisoped.ua" (далі - "інтернет-сайт").
 • 1.2. Моментом повного та безумовного прийняття покупцем пропозиції продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на інтернет-сайті продавця.

ПОНЯТТЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

- «товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети; - «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди. - «Продавець» – компанія, що реалізує товари, представлені на інтернет-сайті. - "Покупець" - фізична особа, яка уклала з продавцем договір на умовах, викладених нижче. - «Замовлення» - вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність покупця товар, а покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього договору.

Цей договір регулює купівлю-продаж товарів в інтернет-магазині, в тому числі:

добровільний вибір покупцем товарів у інтернет-магазині; самостійне оформлення покупцем замовлення в інтернет-магазині; оплата покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині; обробка та доставка замовлення покупцю у власність на умовах цього договору.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

 • 4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті інтернет-магазину та наявний.
 • 4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовлення у будь-якій кількості.
 • 4.3. За відсутності товару складі, менеджер компанії зобов'язаний повідомити покупця (телефоном чи через електронну пошту).
 • 4.4. За відсутності товару покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ

 • 5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компаній за готівку в гривнях.
 • 5.2. При ненадходженні коштів інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

 • 6.1. Доставка товарів, придбаних в інтернет-магазині здійснюється до складів транспортних компаній, де й проводиться видача замовлень.
 • 6.2. Документи згідно із законодавством України надаються покупцю в електронному вигляді.

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН:

 • 7.1. Продавець має право:

  -отримати від користувача інформацію, необхідну для надання послуг за цим Договором;

  -в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення покупцем умов цього договору.

 • 7.2. Покупець зобов'язаний:

  до моменту укладання договору ознайомитись із змістом та умовами договору, цінами на товар, що пропонуються продавцем в інтернет-магазині.

  своєчасно сплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

 • 7.3. Покупець має право:

  - оформити замовлення в інтернет-магазині;

  - оформити електронний договір;

  - Вимагати від продавця виконання умов цього договору.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН:

 • 8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.
 • 8.2. Продавець не несе відповідальності за:

  - Змінений виробником зовнішній вигляд товару;

  -за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

  -за зміст та правдивість інформації, що надається покупцем при оформленні замовлення;

  -за затримку та перебої у наданні послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

 • 8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.
 • 8.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.
 • 8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких суперечностей виключно шляхом переговорів.

ІНШІ УМОВИ

 • 9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цієї угоди за умови попередньої публікації її на сайті https://lisoped.ua
 • 9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.
 • 9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час оформлення замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає продавцю свою беззаперечну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних у розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».
 • 9.4. Оплата Покупцем оформленого в інтернет-магазині замовлення означає повну згоду покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти) 9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію"
 • 9.6. Використання ресурсу інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також оформлення замовлення для покупця є безкоштовним.
 • 9.7. Інформація, що надається покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАлежної якості

 • 10.1. Замовник має право відмовитися від не підакцизного товару у будь-який час до його передачі, а після передачі не підакцизного товару – у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».
 • 10.2. Повернення не підакцизного товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт купівлі та умови замовлення зазначеного товару.
 • 10.3. Замовник не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Споживачем, який його придбав, (в т.ч. не стандартні, за бажанням замовника, розміри та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані в інтернет-магазині.
 • 10.4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті у розділі «КОНТАКТИ».
 • 10.5. У разі відмови покупця від не підакцизного товару належної якості продавець повертає кошти у розмірі вартості такого товару, за винятком витрат продавця на доставку товару, що повертається.
 • 10.6. Повернення суми, зазначеної у п.6.5. здійснюється одночасно із поверненням товару.

ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

 • 11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
 • 11.2. До закінчення терміну дії цей договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів
 • 11.2. До закінчення терміну дії цей договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів
 • 11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Останні новини