Насоси для велосипеда, Країна виробник Великобританія Китай Словаччина
Фільтри (1)
Фільтри
Аксесуари
Насоси для велосипеда
Освітлення для велосипеда
Крила для велосипеда
Замок на велосипед
Фляги та фляготримачі
Велосипедні сумки
Багажники та кошики
Підніжки для велосипеда
Дитяче крісло на велосипед
Велокомп'ютер
Кріплення та стійки
Аксесуари на кермо велосипеда
Наклейки в Україні
Результати фільтрації
Скасувати все
Країна виробник:
Великобританія
Китай
Словаччина
Ціна
від
до
грн
Виробник
Країна виробник
Наявність
Тип насосу
Манометр
Матеріал
Тип клапана
Максимальний тиск
Особливості насосу
6
7
8
8
9
7
6
6
8
6
6
6
7
6
6
6
7
6
8
9
6
6
7
6
6
8
Насос підлоговий Giyo GF-45, пластик, клапан FV/AV, компакт, голка насадка в боксі, 43 см, 120 psi
560 грн
-10%
504 грн
+ 7 бонусів
Купити
8
8
9
7
6
6
7
6
6
8
Насос компактний Giyo GP-44CS, алюмінієвий, ультракомпакт, 18 см, 120 psi
420 грн
-10%
378 грн
+ 5 бонусів
Купити
8
9
8
8
9
7
6
8
8
9
Насос компактний Giyo GP-47L, пластиковий, полегшений, 20 см, 80 psi
235 грн
-10%
212 грн
+ 3 бонусів
Купити
6
7
Насос компактний Giyo GP-49 пластиковий полегшений для шосе. Тиск: 120 PSI / 8,2 Bar
340 грн
-10%
306 грн
+ 4 бонусів
Купити
8
9
8
9
8
8
9
7
8
8
9
7
Додаткові категорії
Насос для шосейного велосипеда
Насос Giyo з манометром
Велосипедний насос для ніпеля Presta
Всього товарів
177
Ціна від
91 грн
Від брендів
AUTHOR, Lechi, EsLNF, Joson
Доставка
від 10 000 грн безкоштовно
Поширені запитання
? Скільки коштують Насоси для велосипеда, Країна виробник Великобританія Китай Словаччина
- Мінімальна ціна – 91 грн
- Максимальна ціна – 3309 грн
- Середня ціна – 1700 грн
- Вибрати оптимальну модель, допоможуть наші фахівці. Телефонуй!
? Найпопулярніші Насоси для велосипеда, Країна виробник Великобританія Китай Словаччина в 2026 році
- Найбільш популярні Насоси для велосипеда, Країна виробник Великобританія Китай Словаччина в 2026 году
- BETO AH-4 AV/FV клапан для насоса
- Подовжувач ніпеля Schrader під 90 градусів
- Насос для підлоги Riouan R10, тиск до 180 PSI, чорний
- Насос H-Rocks, ручний, чорний
- Електронасос DN VC-027 6000mAh 150PSI USB-C, Power Bank
? Які купити недорогі Насоси для велосипеда, Країна виробник Великобританія Китай Словаччина
Ми використовуємо cookies, щоб покращити Ваш досвід. Продовжуючи користуватися сайтом, Ви погоджуєтеся з політикою використання cookies та політикою обробки даних
Погоджуюсь
