Підліткові велосипеди 24", Країна виробник Чехія
Фільтри (1)
Фільтри
Велосипеди для дітей
Дитячі велосипеди
Підліткові велосипеди
Результати фільтрації
Скасувати все
Країна виробник:
Чехія
Ціна
від
до
грн
Виробник
Країна виробник
Наявність
Рік
Діаметр колеса
Матеріал рами
Кількість швидкостей
Тип гальм
Тип задньої втулки
Тип амортизації
Тип вилки
Стать
Зріст
В комплекті
Особливості велосипеда

Велосипед AUTHOR A-MATRIX 24", розмір XXS, рама 12,5", рік 2026, Чорний / Жовтий
19 890 грн
+ 397 бонусів
Купити
Велосипед AUTHOR A-MATRIX 24", розмір XXS, рама 12,5", рік 2026, Світло-сірий / Чорний
19 890 грн
+ 397 бонусів
Купити
Велосипед AUTHOR A-Matrix SL 24", 2024 рама 12,5", колір: білий // рожевий
19 760 грн
+ 395 бонусів
Купити
8
8
9
7
8
8
9
7
Велосипед AUTHOR A-MATRIX 24"D, розмір XXS, рама 12,5", рік 2026, Титановий / Чорний матовий
Немає в наявності
Придбати товари можна у наступних містах:
Всього товарів
19
Ціна від
16940 грн
Від брендів
AUTHOR, Avanti
Для кого
Жіноча, Унісекс, Чоловіча
Доставка
від 10 000 грн безкоштовно
Поширені запитання
? Скільки коштують Підліткові велосипеди 24", Країна виробник Чехія
- Мінімальна ціна – 16940 грн
- Максимальна ціна – 19890 грн
- Середня ціна – 18415 грн
- Вибрати оптимальну модель, допоможуть наші фахівці. Телефонуй!
? Найпопулярніші Підліткові велосипеди 24", Країна виробник Чехія в 2026 році
- Найбільш популярні Підліткові велосипеди 24", Країна виробник Чехія в 2026 году
- Велосипед AUTHOR A-MATRIX 24", розмір XXS, рама 12,5", рік 2026, Чорний / Жовтий
- Велосипед AUTHOR A-MATRIX 24", розмір XXS, рама 12,5", рік 2026, Світло-сірий / Чорний
- Велосипед AUTHOR A-Matrix SL 24", 2024 рама 12,5", колір: білий // рожевий
- Велосипед AUTHOR Ultima 24", 2024, рама 12,5", колір біло-блакитний
? Які купити недорогі Підліткові велосипеди 24", Країна виробник Чехія
- Велосипед AUTHOR Ultima 24", 2024, рама 12,5", колір біло-блакитний
- Велосипед AUTHOR A-Matrix SL 24", 2024 рама 12,5", колір: білий // рожевий
- Велосипед AUTHOR A-MATRIX 24", розмір XXS, рама 12,5", рік 2026, Світло-сірий / Чорний
- Велосипед AUTHOR A-MATRIX 24", розмір XXS, рама 12,5", рік 2026, Чорний / Жовтий
Ми використовуємо cookies, щоб покращити Ваш досвід. Продовжуючи користуватися сайтом, Ви погоджуєтеся з політикою використання cookies та політикою обробки даних
Погоджуюсь